Özel Ambulans Ücretleri 2020 Yılı Fiyat tarifesi günümüzde ambulans kiralama, hasta nakil ambulansı, şehirler arası ambulans ve özel ambulans ihtiyaçlarınızda akla gelen sorulardandır.

Özel Ambulans Fiyatları 2020 yılında ne kadardır sorusunun cevabı ise; Şehir içi açılış ücreti 140 TL, KM başı 5 TL. Şehirler arası açılış ücreti 110 TL, KM başı 3,5 TL.

Özel Ambulans Ücretleri 2020 Yılı Fiyat Tarifesi Nasıl Belirlenir?

Özel Ambulans Ücretleri İl Sağlık Müdürlüğü Özel Ambulans fiyat komisyonu tarafından belirlenmektedir.

https://istanbulism.saglik.gov.tr/TR,50544/ozel-ambulans.html

ÖZEL AMBULANS

Özel Ambulanslar günümüzde genellikle hasta nakil amacı ile kullanılmaktadır. Hasta nakil özel ambulans dışında ambulans kiralama, şehirler arası ambulans, organizasyon ambulansı gibi alanlarda da özel ambulanslar hizmet vermektedir.

Özel Ambulanslar hasta nakil ve acil yardım olarak çeşitlendirilmektedir. Hasta nakil ambulansları; durumu stabil olan hastaların hastaneden eve hasta nakil, evden hastaneye hasta nakil, evden eve hasta nakil işlemlerinde kullanılmaktadır. Acil yardım ambulansları; her an ilk yardım müdahalesi gerektirebilecek hastaların transferinde kullanılmaktadır.

Bir Özel Ambulans Servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe, profesyonel kadromuz ve tam donanımlı modern özel ambulanslarımız ile her an hizmetinizdeyiz.

Hastaneden Eve Özel Ambulans Fiyatları 2020

Hasta taşıma işlemi özenle yapılaması gereken ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Hastanelerde tedavi sonrası taburcu olan hastalarınızın eve hasta nakil işlemlerinde tam donanımı ambulanslarımız ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hastanızı Bulunduğu Yatağından Alarak Gerekli Sedyelerle Gideceği Yatağına Kadar Nakil İşlemini Sağlıyoruz

Evden Hastaneye Özel Ambulans Ücretleri 2020

Poliklinik muayenesi veya herhangi bir işlem için hastaneye gidecek olan hastalarınızın evden hastaneye transferlerinde, tam donanımlı ambulanslarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hastanızı Bulunduğu Yatağından Alarak Gerekli Sedyelerle Gideceği Yatağına Kadar Nakil İşlemini Sağlıyoruz.

Şehirler Arası Özel Ambulans Ücretleri 2020

Hastanızın iller arası nakil işlemlerinde tam donanımlı ve son model ambulanslarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile Türkiye geneli 81 ile hasta nakil işlemlerini sağlıyoruz.

Hastanızı Bulunduğu Yatağından Alarak Gerekli Sedyelerle Gideceği Yatağına Kadar Nakil İşlemini Sağlıyoruz.

Özel Ambulans İhtiyaçlarınızda 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimizden ulaşınız.

Comments (5)

 1. Ardahan Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans
  24 Aralık 2019

  […] Ardahan Özel Ambulans Hizmetleri Ardahan bölgesine yapılacak olan operasyonlar için Bir Özel Ambulans Servisi sizlere Ardahan Ambulans Hizmetini sunmaktadır. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle Ardahan dan tüm bölgelerine her zaman Bir Ambulans Servisi olarak tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz bölge olan İstanbul Ardahan arası hasta nakil veya Ardahan İstanbul arası hasta nakil ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara Ardahan ve İzmir Ardahan arası da Bir Ambulans Servisi olarak 7 gün 24 saat ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servisi hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat çarı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. […]

 2. Üsküdar Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans - Bir Özel Ambulans
  24 Aralık 2019

  […] Üsküdar Özel Ambulans ücretleri için hemen çağrı merkezimize ulaşınız. […]

 3. EDREMİT ÖZEL AMBULANS - İstanbul Özel Ambulans - 0850 259 34 78
  24 Aralık 2019

  […] Edremit Özel Ambulans […]

 4. AKÇAY ÖZEL AMBULANS - İstanbul Özel Ambulans
  24 Aralık 2019

  […] Akçay Özel Ambulans […]

 5. İstanbul Havalimanı Özel Ambulans - Istanbul Airport Private Ambulance
  19 Ocak 2020

  […] Özel Ambulans hizmeti sunan firmamız sizlere İstanbul Havalimanı Özel Ambulans Hizmeti sunmaktadır. Firmamız sizlere tam donanımlı acil yardım ambulansları ve hasta nakil ambulansları ile hasta nakil desteği vermektedir. Yurt içi ve Yurt dışından gelen yatağa bağımlı hastalarınızın ambulans ihtiyaçlarında 7 gün 24 saat yanınızdayız. […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara