TEKİRDAĞ ÖZEL AMBULANS

Tekirdağ Özel Ambulans Hizmeti, Bir Ambulans tarafından sunulan hizmetler kapsamında yer almaktadır. Bir Ambulans Tekirdağ Merkez ve ilçelerinden hastanızın tüm Türkiye geneline hasta nakil hizmetini sağlamaktadır.

Şehirler Arası Tekirdağ Özel Ambulans Hizmeti Ücretleri Açılış Ücreti 140 TL, Km Başı 3,5 TL. Modern ve Kaliteli Hizmet İçin 0552 236 52 78 numaralı çağrı merkezimize ulaşınız.

Hasta nakil işlemi günümüzde genellikle hastanelerde bulunan teknolojik alt yapı veya ekipman eksikliklerinde ihtiyaç olunan bir hizmettir. Hastanızın güvenle tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla transferini sağlamaktayız. Hasta nakil işlemi gerçekleştirilen özel ambulanslar bir mini hastane özelliğinde olmalıdır. Şehirler arası hasta nakil işlemi esnasında ihtiyaç duyulabilecek ilk yardım müdahalesi sağlanabilmelidir. Bir Özel Ambulans servisi bünyesinde bulunan hasta nakil ambulansları ve acil yardım ambulansları ile hastanızın Ankara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere 81 ile naklini sağlayabilecek alt yapıya sahiptir.

Hasta nakil işlemi sırasında hastanın genel durumu değerlendirilerek stabil tutabilmek çok büyük önem taşımaktadır. Ambulanslarımız her mevsim şartına uygun olarak dizayn edilmiştir. Her koşulda hasta nakli gerçekleştirebilmek için hasta kabininde ısıtıcı ve klima sistemleri bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm ambulanslarımız mini bir hastanede bulunabilecek tüm ekipmanlara sahiptir. Güvenli ve konforlu son model ambulanslarımızla sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ambulanslarımız Sağlık Bakanlığı Onaylı olup, TSE EN 1979 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Bir Ambulans, Bir Şirketler Kuruluşu Olup 2018 yılından itibaren hizmet ağına Özel Ambulans Hizmeti ekleyerek sizlerin en zor anlarınızda yanında olmaktadır.

Tekirdağ Özel Ambulans Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Çerkezköy Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Çorlu Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Hayrabolu Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Malkara Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Marmaraereğlisi Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Merkez Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Muratlı Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Saray Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil
Şarköy Özel Ambulans, Şehirlerarası Ve Şehiriçi Hasta Nakil

Firmamız Bünyesindeki Tüm Ambulanslarımız Aşağıda Linki Belirtilen Özel Ambulans Yönetmeliğine Uygundur.

https://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.10834&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=ambulans

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara