Sakarya Ambulans Hizmetleri
Sakarya Ambulans Hizmetleri; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sunulmaktadır.


Sakarya Ambulans Kiralama
Sakarya Ambulans Kiralama; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sunulmaktadır.


Sakarya Özel Ambulans
Sakarya Özel Ambulans; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sunulmaktadır.


Sakarya Hasta Nakil Ambulans
Sakarya Hasta Nakil Ambulans; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sunulmaktadır.

Hastalarınız Bize Emanet

Bir Ambulans olarak deneyimli sağlık personelimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile hastalarımızın evden hastaneye, hastaneden hastaneye ve hastaneden eve nakillerinin tüm aşamalarında sizi bu zor zamanlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Özel ambulanslarımızdan kısa ve uzun mesafeli, şehiriçi ve şehirlerarası olarak yararlanabilirsiniz. Özel ambulanslarımızda uzman sağlık personeli ve ambulans taşıma personeli fiyatlarımıza dahildir. Özel ambulans fiyatları nakil mesafesine göre belirlenmektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınızda derhal veya sizin belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese tam donanımlı ambulanslarımızı ve uzman sağlık personelimizi sevk etmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Özel Ambulanslarda aranan özellikler
  • Sağlık Bakanlığı ruhsatı
  • Tam donanımlı medikal ekipman
  • Uzman medikal personel
Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Özel ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Özel ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Özel ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Özel ambulans fiyatını etkilemektedir.

Özel Ambulansların Şehirlerarası Seyahati

Özel ambulanslar il sınırları dışına “il dışı sevk” izni ile çıkabilmektedir. Sevk işlemi yapıldığında özel ambulanslar; personelin dinlenmesi, hastanın sevk edildiği sağlık kuruluşuna yerleştirilmesi ve teknik nedenler dışında şehir dışında uzun süreli beklemesi, ambulans hizmeti vermesi yasa gereği mümkün değildir. Bunun yapılabilmesi için ilgili firmanın o şehirde de ruhsatlı özel ambulans servisinin bulunması şarttır.

Comment (1)

  1. ÖZEL AMBULANS - OZEL AMBULANS - BİR ÖZEL AMBULANS SERVİSİ
    25 Kasım 2019

    […] Özel Ambulans Niğde Özel Ambulans Ordu Özel Ambulans Osmaniye Özel Ambulans Rize Özel Ambulans Sakarya Özel Ambulans Samsun Özel Ambulans Şanlıurfa Özel Ambulans Siirt Özel Ambulans Sinop Özel Ambulans Sivas […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara