Düzce Ambulans Hizmetleri
Düzce bölgesine yapılacak olan operasyonlar için Bir Özel Ambulans Servisi sizlere Düzce Özel Ambulans Hizmetini sunmaktadır. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle Düzce dan tüm bölgelerine her zaman Bir Özel Ambulans Servisi olarak tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz bölge olan İstanbul Düzce arası hasta nakil veya Düzce İstanbul arası hasta nakil ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara Düzce ve İzmir Düzce arası da Bir Özel Ambulans Servisi olarak 7 gün 24 saat ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servisi hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Düzce Ambulans Kiralama
Düzce Ambulans Kiralama; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sağlanmaktadır. Bilgi almak için 0212 438 81 25 numaralı telefondan ulaşınız.


Düzce Özel Ambulans
Ambulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır. Hastanızın yol boyunca konforu bizim için önemli olup tüm ekipmanlar özenle seçilmiştir. . Düzce Özel Ambulans ile hasta eve nakil işleminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hastan Düzce eden eve nakil hizmeti ile bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz. Hizmet sonrasında bizimle çalıştığınız için siz de çok memnun kalacaksınız. Ankara Düzce Özel Ambulans, İstanbul Düzce Özel Ambulans, İzmir Düzce Özel Ambulans hizmetlerini sizlere bir özel ambulans servisi olarak kusursuzca sunuyoruz. Sizde Düzce Özel Ambulans Hizmeti hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat Bir Özel Ambulans Servisi çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.


Düzce Hasta Nakil Ambulans
Düzce Hasta Nakil Ambulans; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından tam donanımlı ambulanslar ve profesyonel kadro ile sağlanmaktadır. Bilgi almak için 0212 438 81 25 numaralı telefondan ulaşınız.

Sağlık ciddiye alınması gereken bir konudur, özellikle hayat kurtarma zincirinin önemli bir parçası olan Özel Ambulanslar titizlikle seçilmesi gereken unsurlardır. Hayat kurtarma zinciri olay yerinde ilk yardım ile başlar, özel ambulans ile devam eder ve hastane acil yardım servislerinde tamamlanır. Sağlık hizmeti sadece hastanelerde verilmez, hastanın Özel Ambulans ile taşınması da sağlık hizmetidir hatta kritik bir sağlık hizmetidir. Özel ambulans seçimlerinde bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.

Hastalarınız Bize Emanet

Bir Ambulans olarak deneyimli sağlık personelimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile hastalarımızın evden hastaneye, hastaneden hastaneye ve hastaneden eve nakillerinin tüm aşamalarında sizi bu zor zamanlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Özel ambulanslarımızdan kısa ve uzun mesafeli, şehiriçi ve şehirlerarası olarak yararlanabilirsiniz. Özel ambulanslarımızda uzman sağlık personeli ve ambulans taşıma personeli fiyatlarımıza dahildir. Özel ambulans fiyatları nakil mesafesine göre belirlenmektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınızda derhal veya sizin belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese tam donanımlı ambulanslarımızı ve uzman sağlık personelimizi sevk etmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Özel Ambulanslarda aranan özellikler
  • Sağlık Bakanlığı ruhsatı
  • Tam donanımlı medikal ekipman
  • Uzman medikal personel
Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Özel ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Özel ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Özel ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Özel ambulans fiyatını etkilemektedir.

Özel Ambulansların Şehirlerarası Seyahati

Özel ambulanslar il sınırları dışına “il dışı sevk” izni ile çıkabilmektedir. Sevk işlemi yapıldığında özel ambulanslar; personelin dinlenmesi, hastanın sevk edildiği sağlık kuruluşuna yerleştirilmesi ve teknik nedenler dışında şehir dışında uzun süreli beklemesi, ambulans hizmeti vermesi yasa gereği mümkün değildir. Bunun yapılabilmesi için ilgili firmanın o şehirde de ruhsatlı özel ambulans servisinin bulunması şarttır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara