Silivri  Özel Ambulans; Bir Özel Ambulans tam donanımlı ambulansları ve profesyonel kadrosu ile siz değerli vatandaşlarımıza hasta nakil ambulans, özel ambulans, ambulans kiralama, şehirler arası ambulans ve hasta nakil aracı hizmetlerini hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak sizlere sunmaktadır.

Bir Özel Ambulans olarak firmamız ve araçlarımız T.C. Sağlık Bakanlığının Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak ambulanslarını hazırlanmış ve Bakanlıkça da ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız; amaca uygun, hastanın rahat edebileceği ve sağlık personelinin kolay hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Silivri   Ambulans hizmetini veren firmamız servisi Silivri  ilçesi içerisinde sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Silivri  ilçesi genelinde özel ambulans arıyorsanız tam doğru adrestesiniz.

Bir Şirketler Grubu kuruluşu olan Bir Özel Ambulans Servisi, tüm ülke genelinde olduğu gibi hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden Silivri  özel ambulans hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bir Ambulans Servisi Silivri  Özel Ambulans ve Silivri  hasta nakil hizmetini sizlere hastaneden eve, evden hastaneye ve evden eve nakil hizmeti olarak sunmaktadır. Silivri  Özel Ambulans Ücretleri konusunda bilgi almak için 7 gün 24 saat siz değerli vatandaşlarımıza hizmet veren Bir Özel Ambulans Servisi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Hasta Nakil Hizmetini sizlere kusursuz veren şirketimizin bünyesinde bulundurduğu araçlar Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlıdır. İçerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır. Ekiplerimiz talep doğrultusunda en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve evden eve hasta nakil hizmetini sağlamaktadır. Hastanızın yataktan yatağa transferini sağlayan güler yüzlü ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ambulans ihtiyaçlarınıza kesintisiz cevap veren firmamıza 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Silivri  ambulans ve Silivri   Nakil Ambulans hizmetlerinde en çok  tercih edilen firmamız için ilk önceliği sağlıktır. Bu yolda 1999 yılından bu yana hizmet veren Bir Şirketler Grubu kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır. Sağlığınız BİR’e emanet.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara