İstanbul Özel Ambulans Hasta Nakil Ambulans hizmeti günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye, evden eve hasta transfer işlemlerinde kullanılanan özel ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmaktadır. Sağlık Bakanlığı denetiminde olan özel ambulanslar ikiye ayrılmaktadır. Acil yardım ambulansı; hayati tehlikesi olan ve durumu stabil olmayan hastalara müdahale ve transfer amaçlı kullanılmaktadır. Bu araçlar kırmızı şeritli olup içerisinde en az 2 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır. Hasta nakil ambulansı; durumu stabil olan, hayati tehlikesi olmayan ve yatağa bağımlı olan hastaların evden hastaneye, hastaneden eve ve evden eve transferlerinde kullanılmaktadır. Bu ambulanslar mavi şeritli olup içerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmak zorundadır.

İstanbul Özel Ambulans Hasta Nakil Ambulans

Bir Özel Ambulans Servisi Bir Şirketler Grubu kuruluşu olup 1999 yılından bugüne iş sağlığı ve güvenliği, mobil sağlık tarama ve özel labratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekte olup 2018 yılından itibaren özel ambulans hizmeti vermeye başlamıştır. İstanbul ve tüm ilçeleri genelinde istanbul özel ambulans hizmetini sizlere sunmaktadır. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız sizlerden gelen taleplere anında yanıt vererek hazırda bekleyen ekiplerimiz 20 dakika içerisinde bulunduğunuz yere ulaşmaktadır. İstanbul Özel Ambulans hizmeti hiç bir zaman hata kabul etmeyen ve özenle yapılması gereken bir hizmettir. Sizde kaliteli ve hızlı özel ambulans hizmeti arıyorsanız hemen çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Sağlığınız BİR’e Emanet.

Hasta Nakil Ambulanslarında aranan özellikler
  • Sağlık Bakanlığı ruhsatı
  • Tam donanımlı medikal ekipman
  • Uzman medikal personel
Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Hasta nakil ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Hasta nakil ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Hasta nakil ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Hasta nakil ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Hasta nakil ambulans fiyatını etkilemektedir.

http://birambulans.com.tr/

Comment (1)

  1. ÖZEL AMBULANS - BİR ÖZEL AMBULANS SERVİSİ
    11 Nisan 2020

    […] Ambulans Hakkâri Özel Ambulans Hatay Özel Ambulans Iğdır Özel Ambulans Isparta Özel Ambulans İstanbul Özel Ambulans İzmir Özel Ambulans Kahramanmaraş Özel Ambulans Karabük Özel Ambulans Karaman Özel Ambulans […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara