Güngören  Özel Ambulans; Bir Özel Ambulans tam donanımlı ambulansları ve profesyonel kadrosu ile siz değerli vatandaşlarımıza hasta nakil ambulans, özel ambulans, ambulans kiralama, şehirler arası ambulans ve hasta nakil aracı hizmetlerini hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak sizlere sunmaktadır.

Bir Özel Ambulans olarak firmamız ve araçlarımız T.C. Sağlık Bakanlığının Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak ambulanslarını hazırlanmış ve Bakanlıkça da ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız; amaca uygun, hastanın rahat edebileceği ve sağlık personelinin kolay hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

 Özel Ambulans hizmetini veren Bir Özel Ambulans servisi Güngören  ilçesi içerisinde sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Güngören  ilçesi genelinde özel ambulans arıyorsanız tam doğru adrestesiniz.

Bir Şirketler Grubu kuruluşu olan Bir Özel Ambulans Servisi, tüm ülke genelinde olduğu gibi hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden Güngören  özel ambulans hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bir Özel Ambulans Servisi Özel Ambulans ve hasta nakil hizmetini sizlere hastaneden eve, evden hastaneye ve evden eve hasta nakil hizmeti olarak sunmaktadır. Özel Ambulans Ücretleri konusunda bilgi almak için 7 gün 24 saat siz değerli vatandaşlarımıza hizmet veren Bir Özel Ambulans Servisi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Özel Ambulans ve Hasta Nakil Ambulans hizmetlerinde en çok  tercih edilen firmamız için ilk önceliği sağlıktır. Bu yolda 1999 yılından bu yana hizmet veren Bir Şirketler Grubu her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır. Sağlığınız BİR’e emanet.

Hastalarınız Bize Emanet

Bir Ambulans olarak deneyimli sağlık personelimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile hastalarımızın evden hastaneye, hastaneden hastaneye ve hastaneden eve nakillerinin tüm aşamalarında sizi bu zor zamanlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Özel ambulanslarımızdan kısa ve uzun mesafeli, şehiriçi ve şehirlerarası olarak yararlanabilirsiniz. Özel ambulanslarımızda uzman sağlık personeli ve ambulans taşıma personeli fiyatlarımıza dahildir. Özel ambulans fiyatları nakil mesafesine göre belirlenmektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınızda derhal veya sizin belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese tam donanımlı ambulanslarımızı ve uzman sağlık personelimizi sevk etmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara