Avrupa Yakası Özel Ambulans; Bir Özel Ambulans Servisi sizlere Avrupa Yakası Özel Ambulans Hizmetini sunmaktadır. Avrupa Yakası Özel Ambulans hizmetini tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla sizlere sunmaktayız. Avrupa Yakası Özel Ambulans hizmeti ile hastanızın evden eve hasta nakil, hastaneden eve hasta nakil ve evden hastaneye hasta nakil işlemini sağlamaktayız. Avrupa yakası özel ambulans hizmeti ücretleri için çağrı merkezimize ulaşınız. Avrupa Yakası hizmet noktalarımız;

Arnavutköy Özel Ambulans

Avcılar Özel Ambulans

Bağcılar Özel Ambulans

Bahçelievler Özel Ambulans

Bakırköy Özel Ambulans

Başakşehir Özel Ambulans

Bayrampaşa Özel Ambulans

Beşiktaş Özel Ambulans

Beylikdüzü Özel Ambulans

Beyoğlu Özel Ambulans

Büyükçekmece Özel Ambulans

Çatalca Özel Ambulans

Esenler Özel Ambulans

Esenyurt Özel Ambulans

Eyüp Özel Ambulans

Fatih Özel Ambulans

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans

Güngören Özel Ambulans

Kağıthane Özel Ambulans

Küçükçekmece Özel Ambulans

Sarıyer Özel Ambulans

Silivri Özel Ambulans

Sultangazi Özel Ambulans

Şişli Özel Ambulans

Zeytinburnu Özel Ambulans

Sağlık ciddiye alınması gereken bir konudur, özellikle hayat kurtarma zincirinin önemli bir parçası olan Özel Ambulanslar titizlikle seçilmesi gereken unsurlardır. Hayat kurtarma zinciri olay yerinde ilk yardım ile başlar, özel ambulans ile devam eder ve hastane acil yardım servislerinde tamamlanır. Sağlık hizmeti sadece hastanelerde verilmez, hastanın Özel Ambulans ile taşınması da sağlık hizmetidir hatta kritik bir sağlık hizmetidir. Özel ambulans seçimlerinde bu husus göz önünde bulundurulmalıdır.

Hastalar bir noktadan başka bir noktaya taşınırken tedaviden kopmamaları çok önemlidir bunun için özel ambulanslar mini bir hastane gibi olmalıdır, gerek özel ambulansın içindeki tıbbi ekipmanlar gerekse özel ambulansda bulunan uzman sağlık personeli bu konuda yeterli olmalıdır. Özel Bir Ambulans firması olarak ambulanslarımızda hastanın güvenle naklini sağlamaktayız. Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.

Hastalarınız Bize Emanet

Bir Ambulans olarak deneyimli sağlık personelimiz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile hastalarımızın evden hastaneye, hastaneden hastaneye ve hastaneden eve nakillerinin tüm aşamalarında sizi bu zor zamanlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Özel ambulanslarımızdan kısa ve uzun mesafeli, şehiriçi ve şehirlerarası olarak yararlanabilirsiniz. Özel ambulanslarımızda uzman sağlık personeli ve ambulans taşıma personeli fiyatlarımıza dahildir. Özel ambulans fiyatları nakil mesafesine göre belirlenmektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınızda derhal veya sizin belirttiğiniz zamanda, belirttiğiniz adrese tam donanımlı ambulanslarımızı ve uzman sağlık personelimizi sevk etmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Özel Ambulanslarda aranan özellikler
  • Sağlık Bakanlığı ruhsatı
  • Tam donanımlı medikal ekipman
  • Uzman medikal personel
Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Özel ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Özel ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Özel ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Özel ambulans fiyatını etkilemektedir.

Özel Ambulansların Şehirlerarası Seyahati

Özel ambulanslar il sınırları dışına “il dışı sevk” izni ile çıkabilmektedir. Sevk işlemi yapıldığında özel ambulanslar; personelin dinlenmesi, hastanın sevk edildiği sağlık kuruluşuna yerleştirilmesi ve teknik nedenler dışında şehir dışında uzun süreli beklemesi, ambulans hizmeti vermesi yasa gereği mümkün değildir. Bunun yapılabilmesi için ilgili firmanın o şehirde de ruhsatlı özel ambulans servisinin bulunması şarttır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara