Şişli  Özel Ambulans; Bir Özel Ambulans tam donanımlı ambulansları ve profesyonel kadrosu ile siz değerli vatandaşlarımıza hasta nakil ambulans, özel ambulans, ambulans kiralama, şehirler arası ambulans ve hasta nakil aracı hizmetlerini hızlı, güvenilir ve kaliteli olarak sizlere sunmaktadır.

Bir Özel Ambulans olarak firmamız ve araçlarımız T.C. Sağlık Bakanlığının Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak ambulanslarını hazırlanmış ve Bakanlıkça da ruhsatlandırılmıştır. Ambulanslarımız; amaca uygun, hastanın rahat edebileceği ve sağlık personelinin kolay hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Şişli  Ambulans hizmetini veren Bir Ambulans servisi Şişli  ilçesi içerisinde sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Şişli  ilçesi genelinde ambulans arıyorsanız tam doğru adrestesiniz.

Bir Şirketler Grubu kuruluşu olan Bir Özel Ambulans Servisi, tüm ülke genelinde olduğu gibi hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden Şişli  özel ambulans hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bir Ambulans Servisi Şişli  Ambulans ve Şişli  hasta nakil hizmetini sizlere hastaneden eve, evden hastaneye ve evden eve hasta nakil hizmeti olarak sunmaktadır. Şişli  Özel Ambulans Ücretleri konusunda bilgi almak için 7 gün 24 saat siz değerli vatandaşlarımıza hizmet veren Bir Özel Ambulans Servisi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

1999 yılından bugüne iş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi,
Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz.

2018 yılından itibaren hizmet ağımıza “Bir Ambulans” markamız ile Özel Ambulans Hizmetini
ekledik, Şehiriçi ve şehirlerarası ambulans servisi ile hizmetinizdeyiz.

Hasta Nakil Hizmeti ihtiyaçlarınızda 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden profesyonel ekibimizle iletişime geçiniz. İletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede talebinize yanıt verilmektedir.

Şişli  Hasta Nakil hizmetlerinde en çok  tercih edilen firmamız için ilk önceliği sağlıktır. Bu yolda 1999 yılından bu yana hizmet veren Bir Şirketler Grubu her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır. Sağlığınız BİR’e emanet.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara