Acıbadem Hastanesi Özel Ambulans Hizmeti; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bir Özel Ambulans Servisi sizlere  Acıbadem Kemik Hastanesi Özel Ambulans Hizmeti yanında  Acıbadem Hastanesi Hasta Nakil Ambulans, Acıbadem Hastanesi Ambulans Kiralama ve  Acıbadem Hastanesi Şehirler Arası Ambulans hizmetlerinide sizlere sunmaktadır. Bir Özel Ambulans Servisi tam donanımlı ambulansları ve profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Uygun Özel Ambulans Ücretleri politikası ile sizlere hizmet veren Bir Ambulans sizlere bir telefon kadar yakın.  Acıbadem Hastanesi Özel Ambulanslarda en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır. Bir Özel Ambulans servisi hastanızın evden eve, hastaneden eve, evden hastaneye nakil ambulans hizmetini sizlere sunmaktadır.

Nakil Ambulans Nedir?

Nakil Ambulans
Nakil ambulansı, acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların naklini sağlamak amacıyla kullanılan ve yönetmelikte belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip kara ambulansıdır. Hasta nakil ambulansında az en iki personel (ATT, ATT, ATT, AABT veya ATT, şoför şeklinde olabilir) görev yapar. ATT, ATT veya ATT, AABT olarak oluşan ekiplerde personellerden biri sürücü olarak çalışır. Hasta nakli sırasında bir sağlık personeli hasta kabininde hastaya refakat eder. Gerekiyorsa ekibe şoför eklenir. Nakil ambulansları evden hastaneye, hastaneden eve, sağlık kuruluşundan diğer sağlık kuruluşuna hasta nakli ve tıbbi müdahaleye ihtiyacı olabilecek hastalara hizmet vermek amacı ile kullanılır. Hasta nakil ambulanslarında ki şerit mavi renkli ve fosforlu özellikte ve en az 200 mm genişliğindedir.

1999 yılından bugüne iş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi,Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz.2018 yılından itibaren hizmet ağımıza “Bir Ambulans” markamız ile Özel Ambulans Hizmetiniekledik, Şehiriçi ve şehirlerarası ambulans servisi ile hizmetinizdeyiz.

Uygun Özel Ambulans Fiyatları için 0212 438 81 25 numaralı profesyonel çağrı merkezimize ulaşınız.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara