ozel-ambulans-ucretleri

Özel Ambulans hizmeti günümüzde yatağa bağımlı hastaların transferlerinde kullanılmaktadır. Özel Ambulans ihtiyaçlarınızda ilk akla gelen ve merak edilen özel ambulans ücretleri 2021 ne kadar? sorusudur.

Özel Ambulans Ücretleri 2021; Şehir içi Açılış Ücreti 150 TL, Km Başı 5 TL. Şehirler Arası Açılış Ücreti 150 TL, Km Başı 4 TL. Hızlı ve Güvenilir Hizmet.

Özel Ambulanslar 2 çeşite ayrılmaktadır. Acil yardım ambulansı genel durumu stabil olmayan ve hayati tehlikesi olan hastaların evden hastaneye ve hastaneden hastaneye transfer işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu ambulanslar kırmızı şerit olup içerisinde en az 1 sağlık personeli, 1 paramedik ve 1 sürücü bulunmakta. Hasta nakil ambulansları ise genel durumu stabil olan ve herhangi bir hayati tehlikesi olmayan hastaların hastaneden eve, evden hastaneye, evden eve transferlerinde kullanılmaktadır. Bu ambulanslar mavi şerit olup içerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır.

Firmamız sizlere kaliteden ödün vermeden son model ambulanslarımız ile hizmet vermektedir. Öncelik hedefimiz güven olup, bunun bilincinde olarak tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız sizlere çeşitli ambulans ihtiyaçlarınızda destek vermektedir. Maç, organizasyon, şantiye, film çekimi, hasta nakil ve yoğun bakım hasta transferlerinde sizlere destek vermekteyiz.

Şehirler Arası Özel Ambulans Hizmeti Fiyatları ve Ücretleri 2021

Şehirler Arası Ambulanslarımız hastanızın durumu değerlendirilerek hizmet vermektedir. Hastanızın durumuna göre ekip ve ekipmana sahip ambulanslarımız ile hastalarınızın İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye transferini sağlıyoruz.

2021 yılı Şehirler Arası Ambulans Ücretleri; Açılış Ücreti 150 TL, Km Başı 4 TL. Kaliteli, modern ve güvenilir hizmet.

Hizmet Bölgelerimiz

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak bölgelerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara