ozel-ambulans-ücretleri

Bir Ambulans tam donanımlı Sağlık Bakanlığı onaylı acil yardım ve hasta nakil ambulansları ile sizlere hizmet vermekte olup özel ambulans ücretlerinde uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Firmamız İstanbul merkezli olup tüm şehirlere şehirler arası ambulans hizmeti vermektedir. Özel Ambulans Ücretleri şehir içi ambulans ücretleri açılış ücreti 120 TL KM Başı 5 TL, şehirler arası ambulans ücretleri açılış ücreti 120 TL, KM başı 3,5 TL olarak uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimize ulaşınız.

Bir Ambulans, Bir Şirketler Grubu kuruluşu olup 2018 yılında faaliyete başlamıştır. Firmamız bünyesinde acil yardım ve hasta nakil ambulanslarımız ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Firmamızın öncelik politikası kaliteli hizmettir. Yakınlarınızın sağlığının ne kadar değerli olduğunun bilincinde olup sizlere ve yakınlarınıza firmamız gereken en iyi şekilde profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Firmamız şehir içi özel ambulans hizmetlerinde çağrı merkezimize ulaştığınızda uzman çağrı merkezi personelimiz hastanızın durumunu değerlendirerek sizlere en uygun ekip ve ambulansı yönlendirmektedir. Gelen ekiplerde en az 2 sağlık personeli hastanızın gerekli sedyelerle yatağından yatağına kadar transferini ve hasta taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız şehirler arası özel ambulans hizmetlerinde çağrı merkezimize ulaştığınızda uzman çağrı personelimiz hastanızın durumunu değerlendirmekte ve en uygun ekip ve ambulansı yönlendirmektedir. Gelen ekiplerde en az 2 sağlık personeli olup hastanızın şehirler arası transferini sağlamaktadır. Ambulanslarımız tam donanımlı olup, TSE EN 1979 standartlarına uygundur.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara