Bir Özel Ambulans Servisi sizlere sunduğu hizmetlerin başında gelen İstanbul Özel Ambulans hizmetinde her kesimin ulaşabileceği bir hizmet olmayı amaçlayarak uygun İstanbul Özel Ambulans Ücretleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Özel Ambulans Ücretleri için lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Özel Ambulans Ücretleri; Şehir içi açılış ücreti 130 TL, KM Başı 5 TL. Şehirler arası açılış ücreti 100 TL, KM Başı 3,5 TL.

Bir Özel Ambulans İstanbul firma olarak, ambulans kiralama konusunda daima insana olan hizmeti en önde tutmaya gayret eder. Bu konuda son teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Son model ve güvenliği yüksek ambulanslarıyla ve bu konuda kendini daima geliştiren bir yol haritası içindeki firmamıza daima bekleriz. Bizim işimiz yaşamı ön planda tutmak ve bu konuda filiz salmak. Toprağa yaşamın ve sağlığın ne denli önemli olduğunu sermek ve yeşermesine vesile olmak.

Son model ambulanskarımız Avrupa standartlarında , sağlık bakanlığından onay almış şekilde tasarlanmış bulunmaktadır. Ambulanslarımızın bakımı ve onarımı zamanında ve en uygun şekilde giderilir. İletişim konusunda son derece donanımlı şekilde dizayn edilmiştir.
Bütün ambulanslarımızda uzman bir kadro mevcuttur. Sağlık ekibinden, doktoruna, hemşiresine kadar hepsi profesyonel ve alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.. Bütün şöförlerimiz ilk yardım eğitimi almıştır.
Biz bütün dünyada hayatı ön planda tutan bir firmayız. Bütün dünyada evrensel olan canı her şeyden çok önemsiyoruz ve bu hassasiyetle yol alıyoruz.

Mesafe ve yeri hiç önemsemeden olay yerine zamanında ulaşmaya çalışırken elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak amacımız. Yaşamınızın her alanına sizin kadar kıymet veriyoruz. Bunun bilincindeyiz ve hizmetlerimizi bu doğrultuda sunmaya gayret etmekteyiz. Vizyonumuz standartların farkında olup, onun ötesinde ve güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak. Enerjisi yüksek güler yüzlü, kendi alanında profesyonel ambulans ekiplerimizle daima sizleri karşılamaktayız.
Bu ve daha fazla bilgi için Özel İstanbul Ambulans firmamızın iletişim bölümünden bize ulaşın.Biz sizi önemsiyoruz. Bu konuda Ne kadar değerli olduğunuzu gelin beraber görelim.

1999 yılından bugüne iş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi,
Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz.

2018 yılından itibaren hizmet ağımıza “Bir Ambulans” markamız ile Özel Ambulans Hizmetini
ekledik, Şehiriçi ve şehirlerarası ambulans servisi ile hizmetinizdeyiz.

Ambulans Ücretleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçiniz.

Comments (2)

  1. Özel Ambulans Fiyatlar Ücretleri - İstanbul Özel Ambulans
    20 Aralık 2019

    […] Özel Ambulans Fiyatları […]

  2. Hasta Nakil Ambulans Ücretleri - İstanbul Özel Ambulans
    2 Ocak 2020

    […] Hasta Nakil Ambulans Fiyatları […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara