ozel-ambulans

Özel  Ambulans hizmeti günümüzde genel olarak  hastaneden eve hasta nakil ozel ambulans, evden hastaneye hasta nakil ozel ambulans, evden eve hasta nakil ozel ambulans, şehirler arası hasta nakil ozel ambulans ve organizasyonlarda sağlık tedbiri amacı ile kullanılmaktadır. Özel Ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup uygun olması durumunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmaktadır.

AMBULANS ÇEŞİTLERİ

Ambulanslar 2 ana kola ayrılmaktadır. Bunlar Hasta Nakil Ambulansı  ve Acil Yardım Ambulansı.

Hasta Nakil Ambulansı; Durumu stabil olan hastaların hastaneden eve, evden hastaneye, evden eve  hasta nakil ve şehirler arası hasta nakil işlemlerinde kullanılmaktadır. Hasta nakil ambulanslarında en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü bulunmaktadır. Hasta nakil ambulanslarının diğer ambulanslardan tek farkı araç içerisindeki  donanım ve personeldir. Hasta nakil ambulanslarını ayırt etmenin en kolay yolu araç üzerindeki şeritlerin mavi olmasıdır. Hasta Nakil Ambulanslarında hastanızın yataktan yatağa transferi gerekli sedyeler ile sağlanmaktadır.

Acil Yardım Ambulansı; Acil müdahale gerektiren hastaların transfer işleminde kullanılmaktadır. Acil yardım ambulanslarında en az 1 sürücü, 1 paramedik ve 1 acil tıp teknisyeni bulunmaktadır. Acil yardım ambulanslarını ayırt etmenin en kolay yolu ise bu araçların şeritleri kırmızıdır. Hasta nakil ambulansları ile karşılaştıracak olursak acil müdahale yetkisi bulunan ve donanımı acil müdahale gerekli olduğu durumlarda yeterli olan ambulanslardır.

Ozel Ambulans Hizmeti Nasıl Alınabilir ?

Özel Ambulans Hizmeti almak istiyorsanız 0850 259 34 78 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere cevap veren uzman çağrı merkezi personeline hastanız ve adres konusunda net bilgi vermeniz bizler için çok önemlidir.

Ozel Ambulans İstediğimizde Ne Kadar Süre İçinde Hizmet Alabiliriz ?

Özel Ambulans çağrı merkezimize ulaşıp gerekli bilgilere ulaştıktan sonra uzman çağrı merkezimiz firmamız bünyesinde olan tüm araçları araç takip sistemi üzerinden kontrol etmekte ve sizlere en kısa sürede ulaşabilecek ambulansı telsiz sistemi üzerinden sizlere yönlendirmektedir. Ortalama hastaya veya yaralıya ulaşım süresi 15 dakikadır.

Ozel  Ambulanslar Hasta Taşıma İşlemini Yapıyor mu?

Firmamız bünyesinde bulunan özel ambulanslarımız ve uzman personelimiz sizlere ulaştıktan sonra hastanızı gerekli sedyeler ve ekipmanla yatağından alarak, gideceği ev yada hastanedeki yatağına kadar teslimini sağlamaktadır.

Özel Ambulanslara Hasta Yakını Alınıyor mu?

Firmamız bünyesinde bulunan özel ambulans hastanızın nakil işlemini sağlarken en fazla 2 kişi hasta yakını alabilmektedir.

Özel Ambulans Ücretleri Ne Kadar?

Özel Ambulans ücretleri mesafe üzerinden hesaplanmaktadır. Şehir içi özel ambulans ücretleri Açılıiş Ücreti 130 TL,KM Başı 5 TL. Şehirler arası özel ambulans ücretleri 120 TL Açılış ücreti KM Başı 3,5 TL olarak hesaplanmaktadır.

Firmanız Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Firmamız Bir Şirketler Grubu kuruluşudur. Bir Şirketler Grubu 1999 yılından bugüne OSGB , özel labaratuvar, ilk yardım eğitim merkezi  gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir. 2018 yılından itibaren hizmet ağına özel ambulans hizmetini eklemiş olup Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. Öncelik hedefi kalite olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

ÖZEL AMBULANS HİZMET BÖLGELERİMİZ
Adana Özel Ambulans
Adıyaman Özel Ambulans
Afyonkarahisar Özel Ambulans
Ağrı Özel Ambulans
Aksaray Özel Ambulans
Amasya Özel Ambulans
Ankara Özel Ambulans
Antalya Özel Ambulans
Ardahan Özel Ambulans
Artvin Özel Ambulans
Aydın Özel Ambulans
Balıkesir Özel Ambulans
Bartın Özel Ambulans
Batman Özel Ambulans
Bayburt Özel Ambulans
Bilecik Özel Ambulans
Bingöl Özel Ambulans
Bitlis Özel Ambulans
Bolu Özel Ambulans
Burdur Özel Ambulans
Bursa Özel Ambulans
Çanakkale Özel Ambulans
Çankırı Özel Ambulans
Çorum Özel Ambulans
Denizli Özel Ambulans
Diyarbakır Özel Ambulans
Düzce Özel Ambulans
Edirne Özel Ambulans
Elazığ Özel Ambulans
Erzincan Özel Ambulans
Erzurum Özel Ambulans
Eskişehir Özel Ambulans
Gaziantep Özel Ambulans
Giresun Özel Ambulans
Gümüşhane Özel Ambulans
Hakkâri Özel Ambulans
Hatay Özel Ambulans
Iğdır Özel Ambulans
Isparta Özel Ambulans
İstanbul Özel Ambulans
İzmir Özel Ambulans
Kahramanmaraş Özel Ambulans
Karabük Özel Ambulans
Karaman Özel Ambulans
Kars Özel Ambulans
Kastamonu Özel Ambulans
Kayseri Özel Ambulans
Kilis Özel Ambulans
Kırıkkale Özel Ambulans
Kırklareli Özel Ambulans
Kırşehir Özel Ambulans
Kocaeli Özel Ambulans
Konya Özel Ambulans
Kütahya Özel Ambulans
Malatya Özel Ambulans
Manisa Özel Ambulans
Mardin Özel Ambulans
Mersin Özel Ambulans
Muğla Özel Ambulans
Muş Özel Ambulans
Nevşehir Özel Ambulans
Niğde Özel Ambulans
Ordu Özel Ambulans
Osmaniye Özel Ambulans
Rize Özel Ambulans
Sakarya Özel Ambulans
Samsun Özel Ambulans
Şanlıurfa Özel Ambulans
Siirt Özel Ambulans
Sinop Özel Ambulans
Sivas Özel Ambulans
Şırnak Özel Ambulans
Tekirdağ Özel Ambulans
Tokat Özel Ambulans
Trabzon Özel Ambulans
Tunceli Özel Ambulans
Uşak Özel Ambulans
Van Özel Ambulans
Yalova Özel Ambulans
Yozgat Özel Ambulans
Zonguldak Özel Ambulans

https://istanbulism.saglik.gov.tr/TR,50544/ozel-ambulans.html

Comments (5)

 1. Özel Ambulans Ücretleri 2019 - İstanbul Özel Ambulans
  25 Kasım 2019

  […] ÖZEL AMBULANS ARAÇLARI […]

 2. Amasya Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans - Bir Ambulans
  24 Aralık 2019

  […] Amasya Özel AmbulansAmbulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır. Hastanızın yol boyunca konforu bizim için önemli olup tüm ekipmanlar özenle seçilmiştir. . Amasya Ambulans ile hasta eve nakil işleminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hastaneden eve nakil hizmeti ile bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz. Hizmet sonrasında bizimle çalıştığınız için siz de çok memnun kalacaksınız. Ankara Amasya Ambulans, İstanbul Amasya Ambulans, İzmir Amasya Ambulans hizmetlerini sizlere bir özel ambulans servisi olarak kusursuzca sunuyoruz. Sizde Amasya Ambulans Hizmeti hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat Bir Ambulans Servisi çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. […]

 3. Balıkesir Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans
  24 Aralık 2019

  […] Balıkesir Ambulans Hizmetleri Balıkesir bölgesine yapılacak olan operasyonlar için Bir Ambulans Servisi sizlere Balıkesir Balıkesir Özel Ambulans Hizmetini sunmaktadır. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle Balıkesir dan tüm bölgelerine her zaman Bir Ambulans Servisi olarak tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz bölge olan İstanbul Balıkesir arası hasta nakil veya Balıkesir İstanbul arası hasta nakil ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara Balıkesir ve İzmir Balıkesir arası da Bir Ambulans Servisi olarak 7 gün 24 saat ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servisi hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat çarı merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz. […]

 4. Silivri Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans - 0552 236 52 78
  17 Ocak 2020

  […] Silivri Hasta Nakil Ambulans, […]

 5. Büyükçekmece Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans
  17 Ocak 2020

  […] Büyükçekmece Hasta Nakil Ambulans, […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara