İstanbul Organizasyon Ambulansı Kurumsal firmaların genellikle sağlık tedbiri amaçlı tercih ettiği hizmetlerden biri olan İstanbul Organizasyon Ambulans, Bir Özel Ambulans Servisi tarafından sunulmaktadır. Toplantı, düğün, organizasyon, spor müsabakaları, dizi, film seti gibi çeşitli alanlarda sizlere İstanbul Organizasyon Ambulans hizmetlerini sunmaktayız. Uygun İstanbul Organizasyon Ücretleri için çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Sabit Ambulans Nokta Hizmeti, kurumsal müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ambulanslarımızın belli bir bölgede hizmet vermek amacı ile konuşlandırılmasıdır. Özellikle şehir merkezinden uzak veya yakınında herhangi bir sağlık merkezi bulunmayan yerler, sabit ambulans kurgusundan etkin şekilde faydalanabilirler.

Her işletme kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı gerekçelerle ambulans kiralama ihtiyacı duyabilir. Alışveriş merkezleri, spor salonları, spor merkezleri, tıp merkezleri, hastaneler, fabrikalar, şantiyeler, Maden arama şantiyeleri veya şehir dışı altyapı inşaatları ve devlet kurumları için ambulans kiralanması mümkündür. Bir Ambulans firması olarak, ambulanslarımızı sağlık personelli veya personelsiz olarak kiralayabilmekteyiz.

Firmamız, kiralık ambulansın Sabit Nokta Ambulansı olarak kiralanması durumunda ihtiyaç duyulan hizmetin türüne göre; telsiz ya da telefon gibi haberleşme cihazları, aracın kullanım amacını belirten fosforlu yazı ve işaretler, medikal ekipmanları ve araç takip / navigasyon sistemlerini araca yerleştirmektedir.

Tıbbi Danışmanlık ve Diğer Sağlık Hizmetleri

Tıbbi danışmanlık ve sabit nokta ambulansı gibi yeni hizmet seçeneklerimiz de özel ambulans kiralama fiyatları kapsamındadır. Hastaların özel durumları göz önüne alınarak, hiç bir zarar görmeden gereken sağlık kuruluşlarına nakil edilmesi ana hizmet konularımızdandır. Ambulanslarımız belirtilen adreslere tam zamanında gelmekte ve kiralanan süre boyunca hizmete açık halde tutulmaktadır. Nabız, Tansiyon gibi vital bulguların günlük takibi ve tıbbi bakımlar da ambulansların içerisinde gerçekleştirilir.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

İstanbul Organizasyon Ambulansı hizmetinin uygulanabileği alanlar;
  • Sanayi sitelerine sabit ambulans
  • Toplu Konutlar ve sitelere sabit ambulans
  • Üniversitelere sabit ambulans
  • Tatil Köylerine sabit ambulans
  • Özel Plajlara sabit ambulans
  • Büyük İş Merkezlerine sabit ambulans
  • Alışveriş Merkezlerine sabit ambulans
  • Konut ve özel yerleşim birimlerine sabit ambulans
  • Fabrikalara sabit ambulans
İstanbul Organizasyon Ambulansı Fiyatları

Sabit nokta ambulans fiyatları, gidilecek yere ve bulundurdukları donanıma, personelli olup olmadıklarına ve o lokasyonda ne kadar kalacaklarına bağlı olarak değişmektedir. Tüm koşuller risk faktörlerine göre değerlendirilir ve en uygun fiyatlandırma yapılır. En uygun seçenek için Bir Ambulans firması müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara