İstanbul Şehirler Arası Ambulans; Bir Özel Ambulans Servisi tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Tam donanımlı ambulanslarımız ve profesyonel kadromuz ile hastanızın bir ilden başka bir ile transferiniz güvenle bizle sağlayabilirsiniz. İstanbul Şehirler Arası Ambulans hizmetinde ambulanslarda en az 1 sağlık personeli 1 sürücü bulunmaktadır. İstanbul Şehirler Arası Ambulans Hizmeti için çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Şehirlerarası nakil ambulansı belirli donanımlara sahip olması gerekir. Şehirlerarası nakil ambulanslarının Karayolu Trafik Kanununa uygun olması şarttır ve 5 yaşından daha eski model araçlara ruhsat verilmemektedir. Ambulans ruhsatı almış araçların 2 yılda bir teknik ve tıbbi araç / gereç muayenelerin yapılması gereklidir. Kuruluşumuzda hizmet veren tüm ambulanslar gerekli şartları tam olarak taşımaktadır. Tıbbi ekipmanlarımız eksiksizdir. Hastanın rahat etmesi için araçlardaki hasta kabini uzunluk, genişlik ve yükseklikler belli standartlardadır. Araçta siren cihazı ile aracın ön ve arka kısmında mavi renkte tepe lambası bulunmaktadır. Bu donanım, sıkışık trafikte yolu açmak için kullanılmaktadır. Böylece hasta, nakledileceği yere kısa sürede ulaştırılabilmektedir.

Hastalar bir uzun yolculuklarda tedaviden kopmamaları çok önemlidir bunun için özel Şehirlerarası hasta nakil ambulansları mini bir hastane gibi olmalıdır, gerek Şehirlerarası ambulansın içindeki tıbbi ekipmanlar gerekse Şehirlerarası ambulansda bulunan uzman sağlık personeli bu konuda yeterli olmalıdır. Özel Bir Ambulans firması olarak Şehirlerarası ambulanslarımızda hastanın güvenle naklini sağlamaktayız. Şehirlerarası Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.

Hastalarınızı Özenle ve Güvenle Taşıyoruz

Şehirlerarası Nakil Ambulans servisimiz şehir içinde olduğu gibi, şehirlerarası hasta nakli de yapmaktadır. Hastanızın bir yerden başka bir yere nakli mi gerekiyor? Yatağa bağımlı yaşlı bir yakınınızı memlekete mi götürmek istiyorsunuz? Arayın, hastanızı istediğiniz zaman yatağından alalım, hasta nakil ambulansımız ile istediğiniz yere nakillerini konforlu ve güvenli bir şekilde yapalım, memleketteki yeni yatağına yerleştirelim.

Şehirlerarası Ambulanslarının Teknik Özellikleri

Bir Ambulans firmasında bulunan Şehirlerarası ambulanslarda, ambulans araç telsizi ve personel el telsizi bulunmaktadır. Ayrıca şoför mahalli ile hasta kabini arasında haberleşmeyi sağlayacak dahili haberleşme sistemi de mevcuttur.

Kabinde bulunan kapılar sedye girişine uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Arka kapılar ise asgari 90 derece açılabilmektedir. Bu, sedyenin kolayca yüklenmesini ve çıkarılmasını sağlamaktadır. Arka girişe ek olarak hasta bölmesinde alternatif bir çıkış kapısı bulunmaktadır. Ambulanslarımızın hasta kabininde en az iki adet perdelenmiş harici pencere vardır. Hasta kabininde havalandırma, ısıtma ve aydınlatma sistemleri de önemli bir ayrıntıdır.

Sedye üst hizasında tavanda elle tutunma yeri bulunan araçlarımızın kabin bölümünde kilitlenebilir ilaç kısmı yer almaktadır. Şehirlerarası ambulanslarımız, hasta naklini sarsıntısız bir şekilde sağlayacak özel bir süspansiyon sistemine sahiptir. Ambulansların tasarımı ile donanımında kullanılan tüm elektrik aksamı, cihaz ve malzemelerin montaj ve özellikleri TS-EN 1789 standardına uygun olarak dizayn edilmiştir. Ambulanslarımız her türlü teknik donanım açısından kusursuzdur.

Araçlarımızda ön tepe lambası, arka tepe lambası, siren anons cihazı, ledli hasta kabini aydınlatma, devre kesici, dijital hasta kabini kontrol panosu, hasta kabini elektrik sigorta sistemi, hasta kabini flaşör ve roleler, arka kapı projektörü, yan uyarı lambaları, çift yönlü turbo havalandırma, 220 V kapaklı giriş prizi, kontak kesicili redresör bulunmaktadır. Her ambulansta tıbbi ekipman dolabı , sol ve sağ yan komple dolap sistemi, tek parça ara bölme paneli, çekmeceli separatör dolabı, hasta kabini ısı ve ses yalıtımı, hasta kabini takviye şaseleri, hasta kabini taban yalıtımı mevcuttur. Ayrıca firmamızın hizmete sunduğu hasta nakil ambulanslarında portatif aspiratör bağlantı braketi, enjektör pompası bağlantı braketi, ventilatör bağlantı braketi ve oksijen tüp ve sistem bağlantı braketi de yer almaktadır.

Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliklerine uygun hizmet veren Bir Ambulans firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Tam donanımlı ambulanslarla özel hizmet sunan kuruluşumuz, 1999 yılından bu yana elde ettiği tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Comments (2)

  1. Edirne Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans - Bir Özel Ambulans
    24 Aralık 2019

    […] Özel Ambulansların Şehirlerarası Seyahati […]

  2. Erzincan Özel Ambulans - İstanbul Özel Ambulans
    12 Ocak 2020

    […] Özel Ambulansların Şehirlerarası Seyahati […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara