Özel Ambulans hizmeti sunan firmamız sizlere İstanbul Havalimanı Özel Ambulans Hizmeti sunmaktadır. Firmamız sizlere tam donanımlı acil yardım ambulansları ve hasta nakil ambulansları ile hasta nakil desteği vermektedir. Yurt içi ve Yurt dışından gelen yatağa bağımlı hastalarınızın ambulans ihtiyaçlarında 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Hastanız Yurt dışından hava yolu ile mi geliyor? Ambulans hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde hemen 0212 438 81 25 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilir, profesyonel hizmet elde edebilirsiniz.

İstanbul Sağlık turizmi konusunda dünyanın her ülkesinden göç alan bir şehirdir. Tüm dünya ülkelerinden gelen hastaların havalimanı sonrası transferleri tüm insanların aklında bir sorun olarak düşünülmektedir. Tam o zor zamanlarınızda sizlere ambulans desteği firmamız tarafından sağlamaktadır. Yurt dışından gelen hastalarınızın tüm Türkiye geneli transferi firmamız tarafından sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan kara ambulanslarımız ile hastanızı hava alanında karşılayarak gideceği hastane yada eve kadar transferini sağlamaktayız. Firmamız bünyesindeki tüm acil yardım ve hasta nakil ambulanslarımız TSE EN 1979 standartlarına uygun olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Istanbul Airport Private Ambulance

Our company, which provides special ambulance service, offers you Istanbul Airport Special Ambulance Service. Our company provides you with fully equipped emergency ambulances and patient transport ambulances and patient transport support. We are with you 24 hours a day, 7 days a week, in the ambulance needs of your bedridden patients coming from Turkey and abroad. İstanbul Havalimanı Özel Ambulans

Does your patient come from abroad by air? Do you need ambulance service? Then you can immediately reach our call center at 0212 438 81 25 and get professional service.

https://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.10834&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=ambulans

Comment (1)

  1. Istanbul Airport Private Ambulance - İstanbul Özel Ambulans
    19 Ocak 2020

    […] Our company, which provides special ambulance service, offers you Istanbul Airport Special Ambulance… […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara