Bir Ambulans olarak Silivri bölgesinde sizlere Büyükçekmece özel ambulans hizmeti sunmaktayız.

Özel Ambulans hizmeti günümüzde hastaneden eve, evden hastaneye, hastaneden hastaneye ve evden eve hastanızın nakil gereksinimlerinde sizlerin yanında olmaktadır. Hasta nakil işlem özenle yapılması gereken bir işlemdir. Bir Özel Ambulans Servisi tam donanımlı ambulansları ve profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Hastanızı Gerekli Sedyeler ile Bulunduğu Yatağından Alarak Gideceği Yerdeki Yatağına Kadar Teslim Ediyoruz.

TAM DONANIMLI AMBULANSLAR

Firmamız bünyesindeki tüm özel amblanslar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, TSE EN 1979 standartlarına uygundur. Hasta nakil işlemlerinde kullanılan özel ambulanslarımız hastanızın ve rahatı için özel olarak dizayn edilmiştir.

PROFESYONEL KADROMUZ

Firmamız bünyesindeki tüm personeller özel eğitim almıştır. Hasta nakil esnasında en az 1 sağlık personeli hastanızın yanında refakat etmetedir.

Firmamız Sizlere Büyükçekmece Özel Ambulans Hizmeti Yanında;

Büyükçekmece Ambulans,

Büyükçekmece Hasta Nakil Ambulans,

Büyükçekmece Ambulans Kiralama,

Büyükçekmece Ambulans Hizmeti,

Büyükçekmece Ambulans Şirketi,

Büyükçekmece Ambulans Şirketi,

Büyükçekmece Hasta Nakil Hizmeti,

Büyükçekmece Hasta Nakil Aracı,

Büyükçekmece Nakil Ambulans,

Büyükçekmece Şehirler Arası Ambulans,

Büyükçekmece Ambulans Hizmeti,

Büyükçekmece Şehirler Arası Ambulans,

BÜYÜKÇEKMECE AMBULANS ÜCRETLERİ

Büyükçekmece Ambulans Fiyatları İçin 7 24 0552 236 52 78 numaralı çağrı merkezimizden ulaşınız.

Firmamız ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olup Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır.

https://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Aspx?MevzuatKod=7.5.10834&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=ambulans

BİR AMBULANS

“Bir Ambulans” BİR ŞİRKETLER GRUBU kuruluşudur. BİR ŞİRKETLER GRUBU 1999 yılında kurulmuştur. İş sağlığı güvenliği, ilk yardım eğitim merkezi, Laboratuvar gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. 2018 yılında hizmet ağımıza Özel Ambulans Hizmetini ekleyerek Şehir içi ve şehirlerarası ambulans servisini sizlerin hizmetine sunmuştur.

Şehir içi ve şehirlerarası hasta nakil ve her türlü organizasyonda çözüm ortağınız olarak; Acil tıp teknisyeni, paramedik ve şoförden oluşan deneyimli ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ambulanslarımızın amaca uygun olabilmesi için 20 yıllık tecrübemizle, ambulanslarımız hastalarımızın rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır. Teknolojik altyapıya sahip olan ambulanslarımız çağrı sistemi, özel eğitimli personellerimiz, kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemiyle teknolojiden faydalanarak zamanında hastaya ulaşım, müdahale ve nakil edileceği hastaye ulaşım sağlanmaktadır.Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara